Zgłoszenie oraz oświadczenie RODO (do pobrania)
12 marca 2019
Obiekty – XXV OOM w sportach halowych
12 marca 2019

Życzę wielu emocji

Witam serdecznie wszystkich uczestników XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych – krajowych zawodów sportowych, w których startują dzieci i młodzież w wieku szkolnym.

Rywalizacja na olimpijskich arenach odbywa się nieprzerwanie od 1995 roku. Ogromnie się cieszę, że już po raz kolejny Świętokrzyskie gości tak wspaniałych, utalentowanych młodych sportowców. Województwo Świętokrzyskie było gospodarzem zmagań w biegach przełajowych w 2002 roku, w sportach halowych w 2003 i 2009 roku. Tegoroczna edycja Olimpiady gości w 10 świętokrzyskich miastach. Walka o olimpijskie medale w kilkunastu niezwykle widowiskowych dyscyplinach dostarczy emocji kibicom w Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach, Sielpi, Staszowie, Suchedniowie, Chęcinach, Połańcu i Bilczy. Wielka waleczność i serce do sportu, kolejny raz zawitały  do naszego regionu, a najbliższe majowe dni wypełni szlachetna rywalizacja.

Współzawodnictwo sportowe, jak nic innego, kształtuje charaktery młodych ludzi, uczy zdrowej rywalizacji, ale także współdziałania potrzebnego w dorosłym życiu.  Kto wie, być może dla wielu udział w świętokrzyskiej Olimpiadzie przyczyni się do otwarcia drzwi dla kariery zawodowego sportowca? Z pewnością będzie doskonałą okazją, by sprawdzić się w szlachetnej rywalizacji, ale też poznać siebie i własne możliwości.

Życzę wszystkim uczestnikom XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
w Sportach Halowych pomyślnego przebiegu zmagań, wielu emocji oraz prawdziwie sportowej rywalizacji. A na przyszłość – realizacji własnych planów i marzeń oraz wykorzystania drzemiącego w każdym z Was potencjału!

Andrzej Bętkowski
Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *