fot. pztaekwondo.pl

Komunikat Organizacyjny

Taekwondo Olimpijskie

  1. DATA I MIEJSCE: 10-12 maja 2019 r.
  • GOSPODARZ: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
  • ORGANIZATOR: Świętokrzyska Federacja Sportu w Kielcach, Świętokrzyski Okręgowy Związek Taekwondo Olimpijskiego, Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego OSTO
  • OSOBY FUNKCYJNE :

Sędzia Główny – Michał Rudy, michalrudy9@gmail.com
Dyrektor Zawodów –Wojciech Kowalski, wojtektkd2o2.pl
Kierownik Biura – Grzegorz Jagodziński, gregor@o2.pl

Koordynator Zawodów – Wioletta Walerowicz tel: 504810868, osto.tkd@wp.pl

  • BIURO i MIEJSCE ZAWODOW:

Hala Widowiskowo- Sportowa ul. Świętokrzyska 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • WARUNKI UCZESTNICTWA:

Zawodnicy posiadający aktualną licencję PZTO,ważne badania sportowe

i stopień (5 kup)

Kyorugi

K:- 29,-33,-37,-41,-44,-47,-51,-55,-59,+59 kg

M: -33,-37,-41,-45,-49,-53,-57,-61,-65,+65 kg

Dwubój techniczny ( pięć grup K/M wagowych)

  • 7.      ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia zawodników na podstawie przesłanego przez klub potwierdzenia (na mail: biuro@pztaekwondo.pl) uczestnictwa wyłonionych 180 zawodników z listy rankingowej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 kwietnia 2019 r.

  • NAGRODY:

Medale dla zawodników za zajęcie miejsca 1–3. Puchary dla trzech pierwszych województw i klubów.

  • ZAKWATEROWANIE I WYZYWIENIE :

Hotel Accademia, Aleja 3 Maja 13 A , 27-400 Ostrowiec Świętokrzski Motel Victoria, Opatowska 41, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

  1. ORGANIZACJA ZAWODÓW:

– Zawody zostanąąrozegrane w systemie daedo 2 generacji na trzech matach

  • Losowanie zawodnikow wg rankingu
    • Repasaże nie będą rozgrywane
  1. INNE:

– Zmiany w zgłoszeniu nie będą uwzględnione.

  • Kluby mają obowiązek ubezpieczyćńzawodnikow. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki i konsekwencje wynikające z braku powyższego ubezpieczenia.

– Każdy klub ma obowiązek wystawić oficjalną delegację (1 – 3 zawodników, dres klubowy lub dobok) na otwarcie zawodów w sobotę o godz. 13:00!

Program Zawodów

Data Program
   
10.05.2019 (piątek) 16:00-18:30 Rejestracja, weryfikacja i ważenie zawodników
  19:00 Kolacja
  20:00 Odprawa techniczna
   
11.05.2019 (sobota) 07.00-08.00 Śniadanie
  09.00-13.00 Zawody:
  dwuboj techniczny,
  walki w kategoriach:
  K – do 29 kg, 33 kg, 41 kg, +59 kg
  M – do 33 kg, 37 kg, 41 kg, +65 kg
  13.00-13.30 Uroczyste otwarcie zawodow
  13.30-14.30 Obiad
  14.30-18.00 Ciąg dalszy zawodow
  19.00-20.00 Kolacja
   
12.05.2019 (niedziela) 07.00-08.00 Śniadanie
  09.00-13.00 Walki w kategoriach:
  K – do 37 kg, 44 kg, 47 kg, -51 kg, -55 kg, -59 kg
  M – do 45 kg, 49 kg, 53 kg, -57 kg, -61 kg, -65 kg
  13.00-14.00 Obiad
  14.00-16.00 Ciąg dalszy zawodow
  16.00-17.00 Dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów