KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 2

Piłka siatkowa KOBIET

Termin 2019.06.16 – 19
Miejsce zawodów Ostrowiec Świętokrzyski
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Ostrowiec Św. ul. Świętokrzyska 11
Hala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego ul. Żeromskiego 5
Hala sportowa Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. Wł. Broniewskiego ul. Sienkiewicza 67 A
Hala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących ul. Kilińskiego 19

Szczegółowy harmonogram rozgrywek w załączniku
Biuro zawodów 27-400 Ostrowiec Św. ul. Świętokrzyska 11
Miejsce akredytacji 27-400 Ostrowiec Św. ul. Świętokrzyska 11
Termin i miejsce konferencji technicznej 2019.06.16 godzina 20.00, 27-400 Ostrowiec Św. ul. Świętokrzyska 11
Miejsce zakwaterowania Hotel Accademia, 27-400 Ostrowiec Św. al. 3 Maja 13:
– MAZOWIECKIE, DOLNOŚLĄSKIE, WIELKOPOLSKIE, PODLASKIE, ŚLĄSKIE, WARMIŃSKO-MAZURSKIE, PODKARPACKIE, LUBUSKIE, POMORSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE

Hotel RED, 27-400 Ostrowiec Św. ul. Kuźnia 75:
– MAŁOPOLSKIE, ŁÓDZKIE, LUBELSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Willa Restauracja VICTORIA ul. Opatowska 41:
– OPOLSKIE
Miejsce wyżywienia Hotel Accademia, 27-400 Ostrowiec Św. al. 3 Maja 13
Hotel RED, 27-400 Ostrowiec Św. ul. Kuźnia 75
Willa Restauracja VICTORIA ul. Opatowska 41
Przedstawiciel PZS Wyznaczy PZPS
Sędzia główny zawodów: Michał Malinowski
Delegat techniczny: Wyznaczy PZPS
Koordynator dyscypliny: Mariusz Rokita, tel. 605 69 69 70, email: baroki11@wp.pl
Kierownik zawodów: Grzegorz Bażant, tel. 605 69 69 67, email: gbazant@gmail.com
Zgłoszenia: zgloszenia@swietokrzyskie2019.pl oom2019_psk@mosir.ostrowiec.pl
Termin przesyłania zgłoszeń: 2019.05.09

W załączeniu system rozgrywek [POBIERZ]


KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NR 1

Piłka siatkowa MĘŻCZYZN

1.Miejsce zawodów – Finał (16 zespołów)

16-19. 05. 2019 Skarżysko-Kamienna

2. Warunki uczestnictwa

W rozgrywkach finałowych uczestniczą reprezentacje wojewódzkie złożone z zawodników lub zawodniczek w wieku do 15 lat ( w 2019 roku urodzeni 01.01.2005 i młodsi/–sze) uprawnionych do gry w klubach danego województwa na podstawie karty zawodniczej lub certyfikatu na dany sezon. Zawodnicy, którzy grają na podstawie certyfikatu mają prawo wyboru, które województwo będą reprezentowali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (macierzyste, lub to, do którego mają wydany certyfikat). Decyzja ta musi zostać podjęta na 7 dni przed rozpoczęciem turnieju.

Każdy zawodnik obowiązany jest posiadać

  • tymczasowy dowód osobisty lub inną ważną legitymację szkolną lub inny ważny dokument tożsamości wraz z fotografią, nr PESEL
  • aktualną kartę zdrowia stwierdzającą zdolność do gry

Ekipa grająca w eliminacjach i finale składa się z 12 zawodników plus 3 osoby towarzyszące.

Trener lub Kierownik ekipy ma obowiązek posiadać kopię wypełnionego formularza zgłoszeniowego do OOM.

3. Sposób przeprowadzenia zawodów

I etap eliminacji – rozgrywki w grupach – 16 reprezentacji wojewódzkich zostanie podzielonych grupy na podstawie rankingu województw.

Ranking wojewódzki opracowuje PZSP. 16 drużyn podzielonych będzie na grupy, na podstawie wyników z trzecich ostatnich OOM – grupy zostaną ustalone wg. serpentyny.

Grupa A :  1. Śląskie, 2. Mazowieckie, 3. Podkarpackie, 4. Świętokrzyskie

Grupa B: 1. Pomorskie, 2. Kujawsko-Pomorskie, 3. Dolnośląskie, 4. Warmińsko-Mazurskie

Grupa C: 1.Wielkopolskie, 2.Małopolskie, 3.Lubuskie, 4. Opolskie

Grupa D: 1. Łódzkie, 2.Zachodniopomorskie, 3.Podlaskie, 4. Lubelskie

W grupach zespoły  grają systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. Mecze rozgrywane w eliminacjach będą przeprowadzone  w ciągu pierwszego dnia turnieju.

Obowiązuje podana numeracja oraz następujący system rozgrywania meczów w poszczególnych fazach turnieju:

1-4

2-3

1-3

2-4

3-4

1-2

O kolejności w grupach decydują:

  1. zdobyte punkty (zwycięstwo – 2 punkty, porażka – 1 punkt, przegrana walkowerem – 0 punktów)
  2. stosunek setów
  3. stosunek małych punktów
  4. wynik bezpośredniego meczu

Do II etapu – ćwierćfinału OMM awansują reprezentacje, które zajęły miejsca pierwsze i drugie w grupach A,B,C,D.

Zespoły zajmujące miejsca trzecie i czwarte w grupach A,B,C,D wyjeżdżają (po śniadaniu) następnego dnia po zakończeniu eliminacji.

Zespoły, które zajęły miejsca trzecie w grupach A,B,C,D zostają sklasyfikowane na miejscach 9-12 w klasyfikacji końcowej.

Zespoły , które zajęły miejsca czwarte w grupach A,B,C,D zostają sklasyfikowane na miejscach 13-16 w klasyfikacji końcowej.

Przyjazd ekip dn. 16.05.2019 do kolacji

Odprawach techniczna dn. 16.05.2019, godz. 20.30,  w hali sportowej MCSiR ul.Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej.

Druki do pobrania (zgłoszenie, lista meldunkowa, oświadczenie RODO) znajdują się na stronie – http://swietokrzyskie2019.pl

Prosimy o wypełnienie i przesłanie druków zgodnie z instrukcją najpóźniej do dnia 09.05.2019 na adres: zgloszenia@swietokrzyskie2019.pl

Na adres e-mailowy organizatora (prezes13@o2.pl) prosimy przesłać listy meldunkowe, co ułatwi zakwaterowanie ekip.

Uroczyste otwarcie  OMM w Piłce Siatkowej Chłopców – Piątek, 17.05. 2019, Hala MCSiR, godz. 8.30.

4. Sprawy organizacyjne

Grupa A i B mecz eliminacyjne rozgrywa w hali MCSiR, ul. Sienkiewicza 34.

Grupa C: mecz eliminacyjne rozgrywa w hali I LO , ul. 1 Maja 82

Grupa D mecz eliminacyjne rozgrywa w hali ZSP nr 1, ul. Sezamkowa 23

Województwa: Śląskie, Mazowieckie, Podkarpackie, Świętokrzyskie – zakwaterowanie i wyżywienie w Centrum „Ostra Brama” w Skarżysku, ul. Wileńska 34 A

Województwa: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Dolnośląskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Lubuskie – zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu „PARADISO” w Suchedniowie, ul. Harcerska 12

Województwa: Opolskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie – zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu „PROMIEŃ” w Skarżysku, , ul. Legionów 106

Województwa: Lubelskie, Podlaskie – zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu „ARAMIS” w Skarżysku, ul.  Szkolna 13

Koordynator dyscypliny – Grzegorz Wierzbowicz 603 033 851, prezes13@o2.pl

W załączeniu system gier [POBIERZ]