Gimnastyka sportowa kobiet i mężczyzn

16-19.05 2019r. Miasto Solne Wieliczka

Program  szczegółowy OOM Wieliczka 2019

Miejsce zawodów               Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto

                                               ul. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka

Kierownik Zawodów          Leon Biskup tel. 608623445,e-mail; gimbis @poczta.fm

Sędzia główny                    SGK Małgorzata Kulbicka tel. 606706761

                                             SGM Leon Biskup  tel. 608623445

Przyjazd ekip                      16.05.2019r /czwartek/

Akredytacja                        Godz.11.00-15.30  czwartek – 16.05.2019r

                                 Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto

                                           ul. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka

Odprawa techniczna
kierowników        16.05.2019 godz. 18.00 sala konferencyjna A na hali zawodów

Zakwaterowanie               Hotel Salin ul. Kościuszki 5 Wieliczka; tel 122882478

                                   Hotel Junior Krakus Nowohucka 33, 30-728 Kraków; tel.: 12 652 02 08

                                  Hotel KKK Kolna 2, 30-381 Kraków; tel.: 12 259 35 40

Biuro Zawodów                Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto

                                           ul. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka

Termin zgłoszenia ekip        Zgłoszenia do zawodów należy przesłać na oficjalnych drukach nie później niż do 12.05.2019 rok

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY  OOM  W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

Dzień pierwszy – próby przyrządów

CZWARTEK 16.05.2019

11.00 – 15.30 – akredytacja ekip

12.50- 14.10 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Kobiet kl III

14.10 – 15.30 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Kobiet kl.II

15.30 – 17.00 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Mężczyzn kl. III

17.00 – 18.30 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Mężczyzn kl. II

18.:00 – 18:30 – Konferencja techniczna kierowników ekip

18:45 – 19:15 – Konferencje sędziowskie – SGK sala …., SGM sala ….

Próba przyrządów – program minutowy SGK –  kl.III – 32 zawodniczki

12.50 – 13.10 – rozgrzewka ogólna

13.10 – 14.10 – po 15″ minut na przyrządzie 

Próba przyrządów, program minutowy – kl. II 24  zawodniczki .

14.10 – 14.30 – rozgrzewka ogólna

14.30 – 15.30 – po 15″minut na przyrządzie

Próba przyrządów SGM – czwartek

15.30 – 17.00 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Mężczyzn kl. III / 48 zawodników/

17.00 – 18.30 – próba przyrządów Gimnastyki Sportowej Mężczyzn kl. II /36 zawodników/

Dzień drugi – zawody SGK kl. III; kl.II

PIĄTEK 17.05.2019

Zawody – wielobój  Juniorek młodszych kl. III

Godz. 9.00 – 9:30 – rozgrzewka ogólna

Godz. 9:30 – 10:30 – rozgrzewka na przyrządach  po 15 min,

Godz. 10.30 – 12:30 – wielobój kl. III

Minutowy rozkład przebiegu zawodów wielobój dziewcząt kl. III

Zawody – wielobój juniorek młodszych  kl. II

Godz. 13.00 -13.25 – rozgrzewka ogólna

Godz. 13.25 – 14.25 – rozgrzewka na przyrządach  15 min,

Godz. 14.30 – 14.55 OFICJALNE OTWARCIE OOM W GIMN. SPORTOWEJ

Ceremonia podziękowania za wieloletni wkład pracy w rozwój gimnastyki krakowskiej dla trenerów:

Kaliszewski Sławomir  – zakończenie pracy trenerskiej.

Minutowy rozkład przebiegu zawodów wielobój dziewcząt kl II

Godz. 15.00 – 18.15 – zawody  kl. Mistrzowska kobiet i mężczyzn

Godz. 16.50  – 17.10 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW W WIELOBOJU kl. III i kl. II DEKORACJA

Godz. 17.15  – 18.30 –  trening chłopcy kl. III

Godz. 18.15 – 19.45 – trening  chłopcy kl. II

Dzień III – 18.05.2019. sobota – ZAWODY chłopców klasa III i klasa II

Godz. 9.00 – 10.00 próba przyrządów kl. III

Godz. 10.00 – 13.00  Zawody  w poszczególnych konkurencjach kl. III

Minutowy rozkład przebiegu zawodów wielobój chłopców kl III

Zawody chłopców klasa II

Godz. 13.15 – 14.15 próba przyrządów

Godz. 14.30 17.30  Zawody  w poszczególnych konkurencjach kl. II

Minutowy rozkład przebiegu zawodów wielobój chłopców kl II

Minutowy rozkład przebiegu zawodów finałowych OOM Wieliczka 2019

UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Godz.14.30 – 15.00 część artystyczna  – POKAZY

Godz. 15.00 – 15.30 – Dekoracja zwycięzców w poszczególnych konkurencjach Kobiet i Mężczyzn